WIFI COACHES

23 mei 2023

In een vorige nieuwsbrief hebben we onze leden uitgenodigd zich te melden als (aspirant) wifi-coach om de medeleden te kunnen bijstaan indien zij problemen hebben met wifi. Inmiddels hebben zich vier leden gemeld die in de maand mei een training hebben gevolgd bij AVM (de leverancier van Fritzbox). Binnenkort gaan zij zich inzetten om mensen te helpen bij het oplossen van de gemelde problemen. 

Voor deze hulp bij problemen kregen wij 10 reacties binnen. Misschien gaat het dus wel heel goed met het wifi gebruik bij onze leden. Maar het kan ook zijn dat u wellicht nog niet de moeite hebt genomen of dat u misschien vergeten bent het bij ons te melden.
Doe dit alsnog!
Gaat de wifi niet probleemloos meldt dit dan bij Hans de Jong, secretaris/penningmeester GroenewoudGlas en lid van de werkgroep leefbaarheid (e-mail: Groenewoudglas@midden-brabantglas.nl)